logo

Resultaten Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2019] (42 - TBL[4] )

Hilversum - 08-09-2019
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 2
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 4


Senioren vrouwen

100 meter

13,17
+0.4 m/s 1 646 Tara van Schie 08-09-2019
13,89
+1.3 m/s 2 525 Amy Walraven (U18V) 08-09-2019

200 meter

28,26
-0.3 m/s 1 594 Ellis de Vries (U18V) 08-09-2019
28,58
-0.3 m/s 2 572 Amy Walraven (U18V) 08-09-2019

400 meter

1:01,70
1 726 Tari Simonis 08-09-2019
1:08,56
2 545 Linde van Tilburg 08-09-2019

800 meter

2:45,79
1 515 Britt Jager (U18V) 08-09-2019

3000 meter

11:09,02
1 613 Larissa Mars 08-09-2019
11:27,95
2 564 Jacoline van der Klip (V40) 08-09-2019

Zweedse Estafette - 400m - 300m - 200m - 100m

2:30,92
1 0 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 08-09-2019

hoogspringen

1,60
1 863 Samyre Wieles 08-09-2019

hink-stap-springen - hinkstapsprong

10,02
+0.0 m/s 1 644 Ellis de Vries (U18V) 08-09-2019

polsstokhoogspringen - polsstok

2,70
1 513 Tyka Uijting 08-09-2019

100 meter horden - 83.8 cm - 8.5m

15,21
+0.0 m/s 1 726 Samyre Wieles 08-09-2019
16,30
+0.0 m/s 2 618 Tara van Schie 08-09-2019

400 meter horden - 76.2 cm

1:04,13
1 832 Samyre Wieles 08-09-2019

kogelstoten - 4 kg

10,73
1 638 Tara van Schie 08-09-2019
10,42
2 618 Jessy van Ee 08-09-2019

kogelslingeren - 4 kg

25,88
1 517 Anne Procee 08-09-2019
21,57
2 436 Lisanne Steenbeek 08-09-2019

Senioren mannen

100 meter

11,05
+1.1 m/s 1 792 Sven Jansons (U20M) 08-09-2019
11,60
+0.5 m/s 2 665 Thomas Reijnders (M35) 08-09-2019

200 meter

22,33
+0.5 m/s 1 808 Sven Jansons (U20M) 08-09-2019
23,55
-1.7 m/s 2 686 Wim Vonk 08-09-2019

400 meter

50,90
1 766 Henrik Kok (U20M) 08-09-2019
53,14
2 673 Joris van den Hoven (U18M) 08-09-2019

800 meter

1:57,79
1 786 Tijs Wijkamp 08-09-2019

5000 meter

16:56,04
1 613 Rik Wolswinkel (M40) 08-09-2019
18:21,70
2 476 Co Post (M45) 08-09-2019

Zweedse Estafette - 400m - 300m - 200m - 100m

2:03,89
1 0 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 08-09-2019

verspringen

6,70
+0.6 m/s 1 757 Thierry Belt 08-09-2019
5,97
+0.7 m/s 2 598 Nathan Oerlemans (U18M) 08-09-2019

hoogspringen

1,85
1 725 Thierry Belt 08-09-2019
1,75
2 634 Lars van Vught (U20M) 08-09-2019

polsstokhoogspringen - polsstok

4,30
1 884 Sven Jansons (U20M) 08-09-2019

110 meter horden - 106.7 cm

16,29
-0.1 m/s 1 722 Arthur van Essen 08-09-2019
17,21
-0.1 m/s 2 644 Wim Vonk 08-09-2019

400 meter horden - 91.4 cm

59,87
1 704 Arthur van Essen 08-09-2019

kogelstoten - 7.26 kg

12,50
1 633 Daan Schade (U20M) 08-09-2019
11,91
2 594 Wim Vonk 08-09-2019

discuswerpen - 2 kg

38,73
1 661 Tim de Greef (U20M) 08-09-2019
38,70
2 660 Daan Schade (U20M) 08-09-2019