logo

Onderdeel hoogspringen - Outdoor 2023


Vrouwen Outdoor

hoogspringen
1,71
1 U18 Vrouwen Elena Slagt 24-06-2023 Outdoor ASICS NK U20&U18 Bergen op Zoom
1,65
2 U20 Vrouwen Jetske Meijer 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,65
3 Vsen Veerle Simons 07-05-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R1 [2023] Assendelft
1,65
4 Vsen Veerle Simons 21-05-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R2 [2023] Barendrecht
1,65
5 U18 Vrouwen Elena Slagt 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,65
6 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,65
7 U18 Vrouwen Elena Slagt 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,65
8 U18 Vrouwen Elena Slagt 03-09-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Finale [2023] Leiden
1,64
9 Vsen Veerle Simons 28-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,63
10 U20 Vrouwen Jetske Meijer 17-06-2023 Outdoor Nederlands Kampioenschap Meerkamp U20 U18 Assendelft
1,60
11 U20 Vrouwen Jetske Meijer 07-05-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R1 [2023] Assendelft
1,60
12 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,60
13 U18 Vrouwen Elena Slagt 21-05-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R2 [2023] Barendrecht
1,60
14 U16 Vrouwen Romy Bendanon 21-05-2023 Outdoor Flevo Meets Almere
1,60
15 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,60
16 U16 Vrouwen Romy Bendanon 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,60
17 Vsen Veerle Simons 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,60
18 U20 Vrouwen Isa Vera van Sintemaartensdijk 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,60
19 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 03-09-2023 Outdoor 56e Nationale C-Spelen Amsterdam
1,60
20 U18 Vrouwen Imke van der Spoel 03-09-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Finale [2023] Leiden
1,60
21 U20 Vrouwen Jetske Meijer 02-07-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R3 [2023] Apeldoorn
1,60
22 Vsen Veerle Simons 02-07-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R3 [2023] Apeldoorn
1,60
23 U18 Vrouwen Elena Slagt 10-09-2023 Outdoor Competitie NK Teams Breda
1,59
24 U18 Vrouwen Imke van der Spoel 28-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,57
25 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 03-06-2023 Outdoor Flevo Games Almere
1,57
26 U14 Vrouwen Zoëy Fonken 03-06-2023 Outdoor Flevo Games Almere
1,55
27 U20 Vrouwen Isa Vera van Sintemaartensdijk 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,55
28 U18 Vrouwen Imke van der Spoel 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,55
29 U14 Vrouwen Zoëy Fonken 06-05-2023 Outdoor Heerenveense Lente Meerkamp Heerenveen
1,55
30 U16 Vrouwen Romy Bendanon 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,55
31 U16 Vrouwen Romy Bendanon 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,55
32 U18 Vrouwen Imke van der Spoel 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,55
33 U14 Vrouwen Zoëy Fonken 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,54
34 U20 Vrouwen Isa Vera van Sintemaartensdijk 17-06-2023 Outdoor Nederlands Kampioenschap Meerkamp U20 U18 Assendelft
1,52
35 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 02-09-2023 Outdoor 56e Nationale C-Spelen Amsterdam
1,51
36 U14 Vrouwen Zoëy Fonken 29-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,51
37 U14 Vrouwen Zoëy Fonken 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,51
38 U14 Vrouwen Alana Dijkman 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,51
39 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,50
40 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,50
41 U16 Vrouwen Romy Bendanon 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,50
42 U18 Vrouwen Imke van der Spoel 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,50
43 U14 Vrouwen Zoëy Fonken 10-04-2023 Outdoor Paaswedstrijd 2023 Helmond
1,50
44 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,50
45 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,50
46 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 21-05-2023 Outdoor Flevo Meets Almere
1,50
47 U16 Vrouwen Romy Bendanon 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,50
48 U14 Vrouwen Alana Dijkman 25-06-2023 Outdoor Atledo Trackmeeting Dongen
1,50
49 U16 Vrouwen Romy Bendanon 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,50
50 U16 Vrouwen Romy Bendanon 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale B [2023] Lisse
1,50
51 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale B [2023] Lisse
1,49
52 U16 Vrouwen Romy Bendanon 02-09-2023 Outdoor 56e Nationale C-Spelen Amsterdam
1,48
53 U16 Vrouwen Romy Bendanon 03-09-2023 Outdoor 56e Nationale C-Spelen Amsterdam
1,46
54 U14 Vrouwen Elske Dunnink 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,45
55 U16 Vrouwen Romy Bendanon 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,45
56 U16 Vrouwen Romy Bendanon 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,45
57 U14 Vrouwen Elske Dunnink 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,45
58 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,45
59 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale A [2023] Apeldoorn
1,45
60 U14 Vrouwen Alana Dijkman 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale A [2023] Apeldoorn
1,41
61 U14 Vrouwen Eva Buitenkamp 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,40
62 U18 Vrouwen Marit Elkerbout 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,40
63 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,40
64 U14 Vrouwen Elske Dunnink 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,40
65 U18 Vrouwen Asanay Malik 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,40
66 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,39
67 Vsen Margriet Hilhorst 03-06-2023 Outdoor Flevo Games Almere
1,37
68 Vsen Ellis de Vries 28-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,36
69 U14 Vrouwen Eva Buitenkamp 29-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,36
70 U16 Vrouwen Ella Cools 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,36
71 U14 Vrouwen Alana Dijkman 20-08-2023 Outdoor Spartaanse Nazomerwedstrijd Lisse
1,35
72 U16 Vrouwen Donna Lokhorst 26-03-2023 Outdoor Openingswedstrijd 2023 Breda
1,35
73 U16 Vrouwen Ella Cools 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,35
74 U16 Vrouwen Fé van der Weij 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,35
75 U14 Vrouwen Elske Dunnink 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,35
76 U16 Vrouwen Ella Cools 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,35
77 U14 Vrouwen Alana Dijkman 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,35
78 U18 Vrouwen Asanay Malik 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,35
79 U16 Vrouwen Lois Rijnders 21-05-2023 Outdoor Flevo Meets Almere
1,35
80 U18 Vrouwen Asanay Malik 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,35
81 U16 Vrouwen Ella Cools 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,35
82 U16 Vrouwen Fé van der Weij 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,35
83 U16 Vrouwen Karlijn Mossink 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,31
84 U16 Vrouwen Lois Rijnders 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,31
85 U14 Vrouwen Nune Olde Dubbelink 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,31
86 U14 Vrouwen Emily Bronder 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,30
87 U14 Vrouwen Sammie Postma 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,30
88 U16 Vrouwen Fé van der Weij 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,30
89 U16 Vrouwen Ella Cools 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,30
90 U14 Vrouwen Doutze Gielbert 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,25
91 U16 Vrouwen Lois Rijnders 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,25
92 U14 Vrouwen Meike Rothuizen 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,25
93 U14 Vrouwen Anne Jochems 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,25
94 U16 Vrouwen Fé van der Weij 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,25
95 V45 Astrid Nooyens 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,25
96 U18 Vrouwen Robin van de Grijp 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,25
97 U14 Vrouwen Ellemijn Visscher 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,25
98 U14 Vrouwen Sammie Postma 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,22
99 U16 Vrouwen Noortje Zwaal 03-06-2023 Outdoor Flevo Games Almere
1,22
100 U16 Vrouwen Linde Zijlstra 03-06-2023 Outdoor Flevo Games Almere
1,21
101 MPA Meike Rodenhuis 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,20
102 MPA Meike Rodenhuis 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,20
103 U14 Vrouwen Sammie Postma 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,20
104 U14 Vrouwen Lina de Bakker 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,20
105 U16 Vrouwen Juna van Sonderen 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,20
106 U14 Vrouwen Rhodé van der Bijl 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,20
107 V45 Eefke Vroemen-Schneiders 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,20
108 U16 Vrouwen Jolien Stukker 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,20
109 U14 Vrouwen Darlene Krijtenburg 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,20
110 MPA Meike Rodenhuis 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,16
111 U14 Vrouwen Anne Jochems 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,15
112 U16 Vrouwen Carlijn Kannegieter 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,15
113 U16 Vrouwen Jolien Stukker 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,15
114 MPA Pippa Dijkman 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,15
115 U14 Vrouwen Pheline Huijbers 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,15
116 U14 Vrouwen Lina de Bakker 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,15
117 MPA Meike Rodenhuis 21-05-2023 Outdoor 9e Nationale A-Games Soest
1,15
118 MSJ Debora Snip 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,15
119 JSJ Joost Beukers 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,10
120 MPA Manar El Ouakili 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,10
121 MPA Alisa Don 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,10
122 U14 Vrouwen Norah Neijenhuis 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,10
123 U14 Vrouwen Jasmijn Van Slooten 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,10
124 MPA Malou Plat 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,10
125 MPA Saar Epema 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,10
126 MPA Lorin Rüzgar 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,05
127 U14 Vrouwen Lina de Bakker 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
128 MPA Lizanne Petersen 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
129 MPA Pippa Dijkman 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
130 MPA Saar van Gijssel 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
131 MPA Milou Aarts 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
132 MPA Nele Slaats 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
133 MPA Laurine Dekkers 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,05
134 MPA Naomi Holterhues 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,05
135 V60 Ilse Jansen Hendriks 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,05
136 MPA Rinske Brattinga 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,05
137 MSJ Dannique Koolen 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,05
138 MPA Laurine Dekkers 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,05
139 MPA Alisa Don 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,05
140 MPA Pippa Dijkman 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,05
141 MPA Alexandra Dorst 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,00
142 MPA Laurine Dekkers 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
143 MPA Alisa Don 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
144 MPA Bo Taverne 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
145 MPA Saar Epema 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
146 MPA Malou Plat 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
147 MPA Lizanne Petersen 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,00
148 MPA Manar El Ouakili 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,00
149 MPA Anne Kooistra 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,00
150 MPB Niene Faber 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,95
151 U14 Vrouwen Norah Neijenhuis 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,95
152 MPA Alexandra Dorst 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,95
153 MPA Naomi Holterhues 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,95
154 MPA Rinske Brattinga 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,95
155 MPA Alexandra Dorst 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
0,95
156 MPA Amelie van Schaik 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,95
157 MPA Eva van Opstal 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,95
158 MPB Katia Oude Elferink 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,95
159 MPB Jinte Veenema 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,90
160 MPA Jayda Richards 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
161 MPA Lorin Rüzgar 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
162 MPA Eva van Opstal 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
163 MPA Evi van Barneveld 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
164 MPA Yfke Meerveld 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
165 MPA Bo Taverne 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
0,90
166 MPA Aurélie ten Feld 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
0,90
167 MPA Yfke Meerveld 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,90
168 MPB Jasmijn Knoop 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,90
169 MPB Fiene Van den Tweel 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,85
170 MPA Saar Verhagen 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,80
171 MPA Aurélie ten Feld 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,80
172 MPB Esmee Smit 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,75
173 MPB Merle van Veen 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,75
174 MPB Rosa Elkerbout 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,75
175 MPB Saar te Ronde 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,75
176 MPB Evi Hazewinkel 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,75
177 MPB Floor Visscher 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort

Mannen Outdoor

hoogspringen
2,00
1 Msen Sven Jansons 21-05-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R2 [2023] Barendrecht
2,00
2 U20 Mannen Jip de Greef 17-06-2023 Outdoor Nederlands Kampioenschap Meerkamp U20 U18 Assendelft
2,00
3 U20 Mannen Jip de Greef 02-07-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R3 [2023] Apeldoorn
1,95
4 U20 Mannen Jip de Greef 21-05-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R2 [2023] Barendrecht
1,90
5 Msen Sven Jansons 10-09-2023 Outdoor Competitie NK Teams Breda
1,88
6 Msen Thierry Belt 16-06-2023 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
1,87
7 Msen Lars van Vught 17-06-2023 Outdoor NSK Baan 2023 Hengelo
1,86
8 U20 Mannen Jip de Greef 09-08-2023 Outdoor EK onder 20 Jerusalem (IL)
1,85
9 Msen Thierry Belt 02-07-2023 Outdoor Competitie 1e Divisie Poule 2 R3 [2023] Apeldoorn
1,81
10 M35 Tieme Klinkers 20-08-2023 Outdoor Spartaanse Nazomerwedstrijd Lisse
1,75
11 M35 Tieme Klinkers 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,75
12 U18 Mannen Wouter van Dorst 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,75
13 M35 Tieme Klinkers 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,75
14 M35 Tieme Klinkers 17-09-2023 Outdoor Competitie Masters Finale [2023] Hilversum
1,70
15 U20 Mannen Marijn van der Harst 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,70
16 U18 Mannen Rogier Groeneweg 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,70
17 U18 Mannen Philip Walraven 03-09-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Finale [2023] Leiden
1,70
18 U20 Mannen Marijn van der Harst 03-09-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Finale [2023] Leiden
1,69
19 U18 Mannen Jesse Cools 28-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,68
20 U18 Mannen Jesse Cools 26-08-2023 Outdoor Keistad meerkampen 2023 Amersfoort
1,65
21 U18 Mannen Kingston Schuld 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,65
22 U20 Mannen Marijn van der Harst 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,65
23 U18 Mannen Kingston Schuld 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,65
24 U18 Mannen Jesse Cools 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,65
25 U18 Mannen Kingston Schuld 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,65
26 U20 Mannen Marijn van der Harst 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,64
27 U18 Mannen Rogier Groeneweg 28-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,61
28 U18 Mannen Jesse Cools 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,61
29 U16 Mannen Teun Heijerman 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,60
30 U18 Mannen Navajo Nahumury 28-05-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R2 [2023] Amersfoort
1,60
31 U18 Mannen Rogier Groeneweg 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,60
32 U16 Mannen Silvan van Hussel 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale A [2023] Apeldoorn
1,60
33 U16 Mannen Teun Heijerman 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale A [2023] Apeldoorn
1,56
34 U18 Mannen Rogier Groeneweg 17-06-2023 Outdoor Nederlands Kampioenschap Meerkamp U20 U18 Assendelft
1,56
35 U18 Mannen Sven Huijnen 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,55
36 M40 Rien Dorst 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,55
37 M40 Bart van Barneveld 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,55
38 U16 Mannen Silvan van Hussel 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,55
39 U20 Mannen Joris IJzinga 17-06-2023 Outdoor Nederlands Kampioenschap Meerkamp U20 U18 Assendelft
1,55
40 U16 Mannen Silvan van Hussel 24-06-2023 Outdoor GOK Individueel Dronten
1,55
41 U18 Mannen Sven Huijnen 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,54
42 U16 Mannen Teun Heijerman 02-09-2023 Outdoor 56e Nationale C-Spelen Amsterdam
1,50
43 U16 Mannen Silvan van Hussel 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,50
44 M40 Bart van Barneveld 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,50
45 U16 Mannen Teun Heijerman 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,50
46 U16 Mannen Silvan van Hussel 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,50
47 M55 Bart Hogendoorn 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,50
48 U16 Mannen Teun Heijerman 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,50
49 U18 Mannen Jelle van der Heijden 26-08-2023 Outdoor Keistad meerkampen 2023 Amersfoort
1,50
50 U16 Mannen Teun Heijerman 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,46
51 U18 Mannen Jelle van der Heijden 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,45
52 U16 Mannen Teun Heijerman 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,45
53 U16 Mannen Hielke van Gelder 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,45
54 U18 Mannen Navajo Nahumury 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,45
55 M55 Pieter de Bruin 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,45
56 M55 Arno van Vught 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,45
57 U16 Mannen Sijmen van der Harst 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,45
58 M55 Arno van Vught 17-09-2023 Outdoor Competitie Masters Finale [2023] Hilversum
1,42
59 U18 Mannen Jelle van der Heijden 28-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,41
60 U16 Mannen Stijn Kroeze 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,41
61 U14 Mannen Sebastian Redel 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,40
62 U16 Mannen Casper Slagt 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,40
63 M55 Arno van Vught 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,40
64 M55 Pieter de Bruin 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,40
65 U14 Mannen Sem Mijderwijk 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,40
66 U16 Mannen Sijmen van der Harst 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,36
67 U18 Mannen Guus Boorsma 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,36
68 U16 Mannen Hielke van Gelder 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,36
69 U14 Mannen Sem Mijderwijk 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,35
70 U14 Mannen Sem Mijderwijk 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,35
71 M50 Zeger Knipmeijer jr 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,35
72 M55 Pieter de Bruin 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,35
73 M60 Frank Maasdijk 16-04-2023 Outdoor Flevo Meets Almere
1,35
74 U14 Mannen Jelger Boorsma 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,35
75 U14 Mannen Sem Mijderwijk 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,35
76 M50 Zeger Knipmeijer jr 30-04-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] Emmen
1,35
77 U16 Mannen Sijmen van der Harst 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,35
78 U14 Mannen Sebastian Redel 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,35
79 U14 Mannen Sem Mijderwijk 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,35
80 M50 Zeger Knipmeijer jr 21-05-2023 Outdoor Flevo Meets Almere
1,35
81 U20 Mannen Ivo Rots 11-06-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2023] Woerden
1,35
82 U14 Mannen Joep Hofman 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,35
83 U14 Mannen Alex van 't Wout 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,35
84 JSJ Nonvi Villaca 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,35
85 U14 Mannen Sem Mijderwijk 08-09-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,35
86 U14 Mannen Sebastian Redel 10-09-2023 Outdoor Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2023 Zoetermeer
1,35
87 U14 Mannen Sem Mijderwijk 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale A [2023] Apeldoorn
1,34
88 U14 Mannen Sebastian Redel 29-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,31
89 U18 Mannen Joran Pijl 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,30
90 U16 Mannen Casper Slagt 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,30
91 U14 Mannen Joep Hofman 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,30
92 U14 Mannen Jelger Boorsma 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,30
93 U14 Mannen Alex van 't Wout 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,30
94 U16 Mannen Jeppe Meesters 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,30
95 U14 Mannen Joep Hofman 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,30
96 U18 Mannen Lars Mulder 23-04-2023 Outdoor Competitie U20/U18 Poule 32 R1 [2023] Soest
1,30
97 U14 Mannen Jelger Boorsma 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,30
98 M60 Frank Maasdijk 11-06-2023 Outdoor Competitie Masters Poule 23 R2 [2023] Enschede
1,30
99 JPA Gijs van Leuveren 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,30
100 U14 Mannen Joep Hofman 16-09-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Finale A [2023] Apeldoorn
1,27
101 U14 Mannen Sebastian Redel 04-06-2023 Outdoor Flevo Games Almere
1,25
102 U16 Mannen Sijmen van der Harst 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,25
103 U16 Mannen Sijmen van der Harst 07-04-2023 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
1,25
104 JPA Gijs van Leuveren 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,25
105 U14 Mannen Floris van den Berg 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,25
106 JPA Ilja Woelders 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,25
107 U14 Mannen Jelger Boorsma 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,25
108 JSJ Maas Janssen 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,25
109 JPA Tom Cools 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,25
110 JPA Dylano van den Brink 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,25
111 JPA Lars Mulder 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,21
112 U14 Mannen Nout Kroeze 09-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,20
113 U14 Mannen Casper Holterhues 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,20
114 JPA Gijs van Leuveren 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,20
115 JPA Daan Splinter 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,20
116 U14 Mannen Akram Pinard 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,20
117 U14 Mannen Joep Hofman 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,20
118 JPA Lucas Boonman 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,20
119 JPA Teun Hofman 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,20
120 JSJ Stefan Groen 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,20
121 JSJ Cahya Koster 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,20
122 JSJ Noam Brouwer 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,20
123 JSJ Ferdi Vermeijs 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,20
124 JSJ Marc Wijntjes 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,20
125 JSJ Luuk Taverne 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,20
126 JSJ Rens Broodman 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,17
127 U14 Mannen Luuk van Meerveld 29-05-2023 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen
1,16
128 JPA Tom Cools 26-08-2023 Outdoor 43e Open Zuid-Hollands Kampioenschap voor Pupillen Barendrecht
1,15
129 U14 Mannen Sam Prinsen 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,15
130 U14 Mannen Michael Woelders 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,15
131 JPA Tom Cools 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,15
132 JPA Dylano van den Brink 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,15
133 JPA Tom Cools 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,15
134 JPA Dylano van den Brink 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,15
135 JPA Lucas Westerveld 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,15
136 U14 Mannen Michael Woelders 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,15
137 U14 Mannen Nout Meijering 22-04-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] Amersfoort
1,15
138 JPA Lucas Westerveld 21-05-2023 Outdoor 9e Nationale A-Games Soest
1,15
139 JPA Pepijn van Heiningen 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,15
140 U14 Mannen Bram Wittebol 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,12
141 JPA Sylvester Kooij 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,11
142 U16 Mannen Casper Slagt 08-07-2023 Outdoor Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) Best
1,10
143 JPA Lucas Westerveld 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,10
144 JPA Luuk van de Pol 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,10
145 JPA Daan Splinter 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,10
146 JPA Arthur Verhaak 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,10
147 JPA Arthur Verhaak 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,10
148 U14 Mannen Floris van den Berg 17-06-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2023] Emmeloord
1,10
149 JSJ Jannick Meijer 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
1,10
150 JPB Lars Meijer 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
1,10
151 JPA Lucas Westerveld 09-09-2023 Outdoor Regiofinale 2 en 5 pupillencompetitie Hilversum
1,05
152 JPA Lucas Boonman 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
153 JPA Teun Hofman 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
154 JPA Luuk Jochems 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,05
155 JPA Luuk van de Pol 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,05
156 JPA Seph de Bruin 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,05
157 U14 Mannen Tygo Spendel 13-05-2023 Outdoor Competitie U16/U14 Poule 55 R2 [2023] Dronten
1,05
158 JPA Axel Woelders 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,05
159 JPA Youri Siezenga 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,05
160 JPB Luuk Mulder 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
1,00
161 JPA Dylan Van Barlingen 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
162 JPA Jens van den Hoven 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
163 JPA Colin Pasop 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
164 JPA Jip van Leur 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
1,00
165 JPA Jens van den Hoven 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,00
166 JPA Colin Pasop 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
1,00
167 JPA Harmen Muller 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,00
168 JPA Jip van Leur 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,00
169 JPA Sylvester Kooij 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,00
170 JPA Bram van 't Veld 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
1,00
171 JPB Ilya Maltusov 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
1,00
172 JPB Koenraad Scholtz 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
1,00
173 JPB Pim Gadellaa 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,95
174 JPA Pepijn van Heiningen 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,95
175 JPA Bram van 't Veld 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,95
176 JPA Willem Dotlacil 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
0,95
177 JPB Joris Sybesma 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,95
178 JPB Vince Beurskens 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,95
179 JPB Casper van Teeffelen 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,95
180 JPB Mick De Groot 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,90
181 U14 Mannen Bas Gadellaa 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
182 JPA Daniël van der Meer 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
183 JPA Willem Dotlacil 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
184 JPA Remi Hutter 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,90
185 JPA Daniël van der Meer 15-04-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 1 Amersfoort
0,90
186 JPA Tom Siemerink 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,90
187 JPA Remi Hutter 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,90
188 JSJ Laszlo van den Brink 24-06-2023 Outdoor Aangepast sporten finale wedstrijd Amersfoort
0,90
189 JPB Julian Pasop 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,85
190 JPA Melle De Jong 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,85
191 JPA Simon van Wijk 03-06-2023 Outdoor Pupillencompetitie Poule 2, regio 2&5 Amersfoort
0,85
192 JPB Pepijn van der Meer 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,85
193 JPB Maurits Riesenkamp 01-07-2023 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 wedstrijd 3 Amersfoort
0,80
194 JPA Seph de Bruin 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,70
195 JPA Harmen Muller 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort
0,70
196 JPA Melle De Jong 01-04-2023 Outdoor TPW 2023 Amersfoort