logo

Onderdeel 60 meter - Indoor 2024


Vrouwen Indoor

60 meter
7,74
  1 U18 Vrouwen Madelief van Leur 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,78
  2 U18 Vrouwen Madelief van Leur 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,81
  3 U20 Vrouwen Abigail Noruwa 30-12-2023 Indoor STAX eindejaarsmeeting 2023 Gent
7,81
  4 U18 Vrouwen Madelief van Leur 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
8,04
  5 U20 Vrouwen Abigail Noruwa 13-01-2024 Indoor VS indoor 2024 Gent
8,18
  6 U20 Vrouwen Nikita Vissers 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
8,21
  7 U20 Vrouwen Nikita Vissers 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,31
  8 U20 Vrouwen Nikita Vissers 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
8,43
  9 Vsen Tessa Kramer 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
8,48
  10 U20 Vrouwen Meike Tan 02-03-2024 Indoor NSK Indoor 2024 Apeldoorn
8,48
  11 U16 Vrouwen Zoëy Fonken 10-03-2024 Indoor U8 t/m U12 meerkamp / U14, U16 60m en 60m hrd Assendelft
8,49
  12 U20 Vrouwen Meike Tan 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
8,50
  13 U20 Vrouwen Sophia Williams 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
8,57
  14 Vsen Ellis de Vries 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,58
  15 U20 Vrouwen Meike Tan 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
8,58
  16 U20 Vrouwen Meike Tan 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
8,60
  17 U18 Vrouwen Romy Bendanon 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,63
  18 U16 Vrouwen Zoëy Fonken 10-03-2024 Indoor U8 t/m U12 meerkamp / U14, U16 60m en 60m hrd Assendelft
8,65
  19 U14 Vrouwen Liz Bast 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,66
  20 U16 Vrouwen Zoëy Fonken 13-01-2024 Indoor Indoor 2024 bij Sprint Breda
8,66
  21 U14 Vrouwen Liz Bast 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,67
  22 U20 Vrouwen Meike Tan 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
8,67
  23 U14 Vrouwen Liz Bast 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,72
  24 U20 Vrouwen Meike Tan 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,78
  25 U18 Vrouwen Jade Broer 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,90
  26 U16 Vrouwen Emily Bronder 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,94
  27 U18 Vrouwen Linde Zijlstra 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,97
  28 U14 Vrouwen Emily Remmelts 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,99
  29 U16 Vrouwen Eva Buitenkamp 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,02
  30 U16 Vrouwen Eva Buitenkamp 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,04
  31 U16 Vrouwen Eva Buitenkamp 10-03-2024 Indoor U8 t/m U12 meerkamp / U14, U16 60m en 60m hrd Assendelft
9,08
  32 U14 Vrouwen Emily Remmelts 21-01-2024 Indoor Indoor U14 U16 horden, sprint, kogel, ver, hoog Assendelft
9,10
  33 U16 Vrouwen Eva Buitenkamp 11-11-2023 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
9,11
  34 U18 Vrouwen Lois Rijnders 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
9,12
  35 U16 Vrouwen Eva Buitenkamp 10-03-2024 Indoor U8 t/m U12 meerkamp / U14, U16 60m en 60m hrd Assendelft
9,16
  36 U14 Vrouwen Meike Rodenhuis 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
9,19
  37 U18 Vrouwen Lois Rijnders 21-01-2024 Indoor Indoorwedstrijd U18, U20, senioren, masters Sittard
9,20
  38 U14 Vrouwen Emily Remmelts 21-01-2024 Indoor Indoor U14 U16 horden, sprint, kogel, ver, hoog Assendelft
9,23
  39 MPA Elise van Soelen 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
9,26
  40 MPA Elise van Soelen 23-12-2023 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
9,27
  41 U14 Vrouwen Meike Rodenhuis 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
9,49
  42 U14 Vrouwen Lotte Toonstra 06-01-2024 Indoor Indoor Utrecht Utrecht
9,79
  43 U14 Vrouwen Ellemijn Visscher 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,85
  44 U14 Vrouwen Ellemijn Visscher 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,87
  45 MPA Malou Plat 23-12-2023 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
9,89
  46 V60 Ilse Jansen Hendriks 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
9,99
  47 MPA Lorin Rüzgar 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
10,04
  48 U14 Vrouwen Jayda Richards 24-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
10,12
  49 V60 Ilse Jansen Hendriks 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
10,26
  50 V60 Ilse Jansen Hendriks 06-01-2024 Indoor Indoor Utrecht Utrecht
10,27
  51 MPA Malou Plat 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
10,58
  52 MPA Saar Epema 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
11,38
  53 MPA Saar Verhagen 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
11,61
  54 MPA Evi van Barneveld 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
12,25
  55 MPA Evi van Barneveld 23-12-2023 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
12,94
  56 V75 Ans van Maanen 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
13,30
  57 V75 Ans van Maanen 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
13,93
  58 V75 Ans van Maanen 06-01-2024 Indoor Indoor Utrecht Utrecht

Mannen Indoor

60 meter
6,77
  1 Msen Sven Jansons 17-02-2024 Indoor NK Indoor Senioren 2024 Apeldoorn
6,79
  2 Msen Sven Jansons 03-02-2024 Indoor NK indoor Meerkamp 2024 Apeldoorn
6,85
  3 Msen Sven Jansons 17-02-2024 Indoor NK Indoor Senioren 2024 Apeldoorn
6,85
  4 Msen Sven Jansons 17-02-2024 Indoor NK Indoor Senioren 2024 Apeldoorn
6,89
  5 Msen Sven Jansons 13-01-2024 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
6,91
  6 Msen Sven Jansons 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
6,93
  7 Msen Sven Jansons 13-01-2024 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
7,02
  8 U20 Mannen Sven Karel 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,04
  9 U20 Mannen Sven Karel 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,04
  10 U20 Mannen Sven Karel 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,05
  11 U20 Mannen Sven Karel 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,06
  12 Msen Jip de Greef 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,06
  13 U20 Mannen Sven Karel 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,07
  14 U20 Mannen Sven Karel 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,08
  15 U20 Mannen Sven Karel 28-01-2024 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,09
  16 U20 Mannen Sven Karel 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,09
  17 U20 Mannen Sven Karel 17-02-2024 Indoor NK Indoor Senioren 2024 Apeldoorn
7,12
  18 Msen Jip de Greef 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,12
  19 U20 Mannen Sven Karel 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,12
  20 U20 Mannen Sven Karel 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,15
  21 U20 Mannen Sven Karel 13-01-2024 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
7,15
  22 U20 Mannen Sven Karel 28-01-2024 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,17
  23 M40 Thomas Reijnders 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
7,19
  24 U18 Mannen Niels Karel 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,20
  25 U18 Mannen Niels Karel 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,21
  26 M40 Thomas Reijnders 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
7,21
  27 Msen Marten Prince 03-02-2024 Indoor NK indoor Meerkamp 2024 Apeldoorn
7,21
  28 Msen Ton van Mameren 02-03-2024 Indoor NSK Indoor 2024 Apeldoorn
7,22
  29 M40 Thomas Reijnders 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
7,22
  30 Msen Quan Keijsers 02-03-2024 Indoor NSK Indoor 2024 Apeldoorn
7,25
  31 M40 Thomas Reijnders 07-01-2024 Indoor U18 t/m Master horden sprint ver kogel Assendelft
7,27
  32 Msen Quan Keijsers 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,28
  33 Msen Quan Keijsers 28-01-2024 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,28
  34 U20 Mannen Wout Hogenboom 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,29
  35 Msen Ton van Mameren 16-12-2023 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
7,29
  36 Msen Quan Keijsers 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,29
  37 U20 Mannen Wout Hogenboom 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,30
  38 M40 Thomas Reijnders 07-01-2024 Indoor U18 t/m Master horden sprint ver kogel Assendelft
7,30
  39 Msen Quan Keijsers 02-03-2024 Indoor NSK Indoor 2024 Apeldoorn
7,32
  40 Msen Patrick Meskes 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,32
  41 Msen Marten Prince 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,32
  42 Msen Marten Prince 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,32
  43 U18 Mannen Niels Karel 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,32
  44 Msen Ton van Mameren 02-03-2024 Indoor NSK Indoor 2024 Apeldoorn
7,33
  45 Msen Patrick Meskes 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,34
  46 Msen Marten Prince 16-12-2023 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
7,34
  47 Msen Stijn van Essen 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,35
  48 U18 Mannen Niels Karel 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,35
  49 Msen Quan Keijsers 30-12-2023 Indoor STAX eindejaarsmeeting 2023 Gent
7,36
  50 U20 Mannen Wout Hogenboom 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,37
  51 Msen Quan Keijsers 28-01-2024 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,38
  52 Msen Patrick Meskes 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,38
  53 U20 Mannen Wout Hogenboom 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,40
  54 U20 Mannen Wout Hogenboom 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,41
  55 U20 Mannen Rick Scherrenburg 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,43
  56 Msen Patrick Meskes 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,43
  57 U18 Mannen Kingston Schuld 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,44
  58 U18 Mannen Niels Karel 13-01-2024 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
7,44
  59 U18 Mannen Kingston Schuld 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,48
  60 U16 Mannen Tigo De Kruijf 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
7,49
  61 U20 Mannen Rick Scherrenburg 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,53
  62 Msen Thierry Belt 16-12-2023 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
7,53
  63 U18 Mannen Stijn Kroeze 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,53
  64 U16 Mannen Tigo De Kruijf 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
7,55
  65 U18 Mannen Kingston Schuld 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,55
  66 Msen Lars van Vught 16-12-2023 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
7,55
  67 Msen Lars van Vught 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,55
  68 Msen Lars van Vught 03-02-2024 Indoor NK indoor Meerkamp 2024 Apeldoorn
7,56
  69 U20 Mannen Rogier Groeneweg 03-02-2024 Indoor NK indoor Meerkamp 2024 Apeldoorn
7,56
  70 U18 Mannen Stijn Kroeze 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,57
  71 U18 Mannen Niels Karel 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,62
  72 U16 Mannen Henry Nicolaas 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
7,64
  73 U20 Mannen Joris IJzinga 03-02-2024 Indoor NK indoor Meerkamp 2024 Apeldoorn
7,65
  74 U16 Mannen Henry Nicolaas 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
7,67
  75 U18 Mannen Giann Van de Mast 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,67
  76 U18 Mannen Stijn Kroeze 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,69
  77 U18 Mannen Giann Van de Mast 10-02-2024 Indoor ASICS NK indoor U20 & U18 Apeldoorn
7,70
  78 U20 Mannen Joris IJzinga 16-12-2023 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
7,71
  79 U16 Mannen Henry Nicolaas 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,72
  80 U16 Mannen Henry Nicolaas 16-03-2024 Indoor Fortius Indoor JSM Dordrecht
7,73
  81 U18 Mannen Stijn Kroeze 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
7,74
  82 U18 Mannen Giann Van de Mast 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
7,75
  83 U16 Mannen Henry Nicolaas 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,77
  84 U20 Mannen Rogier Groeneweg 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
7,78
  85 U16 Mannen Tigo De Kruijf 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
7,78
  86 U16 Mannen Henry Nicolaas 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
7,84
  87 U16 Mannen Henry Nicolaas 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,85
  88 U18 Mannen Stijn Kroeze 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
7,85
  89 U18 Mannen Stijn Kroeze 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
7,87
  90 U16 Mannen Henry Nicolaas 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
7,87
  91 U18 Mannen Jesse Cools 17-02-2024 Indoor NK Indoor Senioren 2024 Apeldoorn
7,88
  92 U18 Mannen Stijn Kroeze 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
7,95
  93 U16 Mannen Pelle de Raad 23-12-2023 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
7,96
  94 U20 Mannen Kayelan De Jong 27-01-2024 Indoor 14e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
7,98
  95 U16 Mannen Pelle de Raad 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
7,98
  96 U18 Mannen Jesse Cools 16-12-2023 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
7,98
  97 U18 Mannen Jelle van der Heijden 07-01-2024 Indoor U18 t/m Master horden sprint ver kogel Assendelft
7,99
  98 M40 Auke Nutma 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
8,03
  99 U16 Mannen Pelle de Raad 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
8,05
  100 U20 Mannen Kayelan De Jong 17-12-2023 Indoor Try Out Games 2023 Apeldoorn
8,07
  101 U16 Mannen Tristan Kroon 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
8,07
  102 U20 Mannen Kayelan De Jong 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
8,07
  103 U20 Mannen Kayelan De Jong 23-12-2023 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
8,10
  104 U16 Mannen Olivier Zwaal 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,11
  105 U20 Mannen Kayelan De Jong 06-01-2024 Indoor Indoor Jump'n'Run Dortmund (D)
8,13
  106 U16 Mannen Olivier Zwaal 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,14
  107 M40 Jeroen Toonstra 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
8,15
  108 U18 Mannen Jelle van der Heijden 07-01-2024 Indoor U18 t/m Master horden sprint ver kogel Assendelft
8,15
  109 U16 Mannen Tristan Kroon 28-01-2024 Indoor Phanos Indoor Amsterdam
8,20
  110 U16 Mannen Olivier Zwaal 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
8,21
  111 U16 Mannen Tristan Kroon 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
8,24
  112 U16 Mannen Olivier Zwaal 21-01-2024 Indoor Indoor U14 U16 horden, sprint, kogel, ver, hoog Assendelft
8,26
  113 U16 Mannen Olivier Zwaal 21-01-2024 Indoor Indoor U14 U16 horden, sprint, kogel, ver, hoog Assendelft
8,30
  114 U16 Mannen Olivier Zwaal 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
8,32
  115 U16 Mannen Olivier Zwaal 13-01-2024 Indoor Indoor Dordrecht JSM Dordrecht
8,42
  116 M40 Bart van Barneveld 13-01-2024 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
8,84
  117 U16 Mannen Mirencio Deel 13-01-2024 Indoor Indoor Dordrecht JSM Dordrecht
8,88
  118 U16 Mannen Mirencio Deel 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
8,96
  119 U16 Mannen Nout Kroeze 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
8,97
  120 M65 Marcel Scholten 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
9,03
  121 U16 Mannen Nout Kroeze 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,07
  122 U14 Mannen Dylano van den Brink 21-01-2024 Indoor Indoor U14 U16 horden, sprint, kogel, ver, hoog Assendelft
9,14
  123 U16 Mannen Nout Kroeze 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
9,19
  124 U16 Mannen Nout Kroeze 17-12-2023 Indoor U18 t/m Master sprint ver kogel Assendelft
9,26
  125 U14 Mannen Dylano van den Brink 21-01-2024 Indoor Indoor U14 U16 horden, sprint, kogel, ver, hoog Assendelft
9,40
  126 U14 Mannen Joep Hofman 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,68
  127 JPA Jip van Leur 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
9,73
  128 U14 Mannen Joep Hofman 19-11-2023 Indoor Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m Assendelft
9,97
  129 JPA Harmen Muller 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
10,08
  130 U16 Mannen Pelle de Raad 25-02-2024 Indoor Nationale U16 & U14 (CD) Indoor 2024 Apeldoorn
10,11
  131 M70 Franz van Barneveld 03-02-2024 Indoor NK indoor Masters 2024 Apeldoorn
10,17
  132 JPA Harmen Muller 23-12-2023 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
10,44
  133 JPA Sylvester Kooij 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
10,47
  134 JPA Teun Hofman 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
10,59
  135 JPA Bram van 't Veld 03-03-2024 Indoor Nationale Pupillen Indoor 2024 Apeldoorn
10,67
  136 JPA Teun Hofman 23-12-2023 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht