logo

Resultaten 3e pupillencompetitie regio 2&5 poule 2 (539 - TBL[9] )

Zeewolde - 06-07-2024
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 230
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 9


MPD

40 meter

7,53
1 442 Fem Janssen 06-07-2024
7,59
2 431 Machteld de Wijs 06-07-2024
7,93
3 370 Laura van Maanen 06-07-2024
8,23
4 320 Evelijn Herlaar 06-07-2024
8,31
5 307 Feline Dop 06-07-2024
8,39
6 295 Senna van Loenen 06-07-2024
8,74
7 243 Elouise Fabbro 06-07-2024
8,98
8 210 Liz van den Heuvel 06-07-2024
9,43
9 152 Yfke van Ommen 06-07-2024

600 meter

2:26,98
1 280 Fem Janssen 06-07-2024
2:36,97
2 210 Laura van Maanen 06-07-2024
2:41,22
3 184 Machteld de Wijs 06-07-2024
2:46,29
4 153 Feline Dop 06-07-2024
2:59,57
5 82 Yfke van Ommen 06-07-2024
3:01,89
6 70 Evelijn Herlaar 06-07-2024
3:10,64
7 30 Elouise Fabbro 06-07-2024
3:11,96
8 24 Senna van Loenen 06-07-2024

verspringen

2,79
  1 276 Machteld de Wijs 06-07-2024
2,73
  2 264 Feline Dop 06-07-2024
2,61
  3 240 Fem Janssen 06-07-2024
2,54
  4 226 Laura van Maanen 06-07-2024
2,53
  5 224 Elouise Fabbro 06-07-2024
2,35
  6 188 Yfke van Ommen 06-07-2024
2,32
  7 182 Evelijn Herlaar 06-07-2024
2,20
  8 158 Senna van Loenen 06-07-2024
1,73
  9 64 Liz van den Heuvel 06-07-2024

vortexwerpen

11,32
1 178 Machteld de Wijs 06-07-2024
10,98
2 172 Feline Dop 06-07-2024
9,46
3 142 Senna van Loenen 06-07-2024
9,00
4 132 Fem Janssen 06-07-2024
8,90
5 130 Evelijn Herlaar 06-07-2024
8,20
6 115 Laura van Maanen 06-07-2024
6,83
7 83 Liz van den Heuvel 06-07-2024
5,97
8 62 Yfke van Ommen 06-07-2024
5,76
9 56 Elouise Fabbro 06-07-2024
NM
10 0 Louise Brauns 06-07-2024

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

1094
1 1094 Fem Janssen 06-07-2024
1069
2 1069 Machteld de Wijs 06-07-2024
921
3 921 Laura van Maanen 06-07-2024
896
4 896 Feline Dop 06-07-2024
702
5 702 Evelijn Herlaar 06-07-2024
619
6 619 Senna van Loenen 06-07-2024
553
7 553 Elouise Fabbro 06-07-2024
484
8 484 Yfke van Ommen 06-07-2024
357
9 357 Liz van den Heuvel 06-07-2024
0
10 0 Louise Brauns 06-07-2024

JPD

40 meter

7,39
1 470 Thorsten de Wijs 06-07-2024
7,75
2 401 Maas van Leur 06-07-2024
8,00
3 358 Seth Hebly 06-07-2024
8,07
4 346 Guus van den Hoed 06-07-2024
8,21
5 323 Siem Meijers 06-07-2024
8,27
6 314 Hugo de Haas 06-07-2024
8,80
7 235 Jibbe ter Maat 06-07-2024
8,80
8 235 Stijn Zwaag 06-07-2024

600 meter

2:22,90
1 311 Thorsten de Wijs 06-07-2024
2:25,77
2 289 Maas van Leur 06-07-2024
2:34,42
3 227 Seth Hebly 06-07-2024
2:39,14
4 197 Guus van den Hoed 06-07-2024
2:42,32
5 177 Jibbe ter Maat 06-07-2024
2:42,62
6 175 Stijn Zwaag 06-07-2024
2:44,29
7 165 Hugo de Haas 06-07-2024
2:49,09
8 137 Siem Meijers 06-07-2024

verspringen

2,89
  1 296 Thorsten de Wijs 06-07-2024
2,77
  2 272 Maas van Leur 06-07-2024
2,63
  3 244 Seth Hebly 06-07-2024
2,39
  4 196 Guus van den Hoed 06-07-2024
2,28
  5 174 Jibbe ter Maat 06-07-2024
2,27
  6 172 Siem Meijers 06-07-2024
2,21
  7 160 Hugo de Haas 06-07-2024
2,21
  8 160 Stijn Zwaag 06-07-2024

vortexwerpen

25,33
1 388 Thorsten de Wijs 06-07-2024
15,54
2 251 Maas van Leur 06-07-2024
12,36
3 197 Guus van den Hoed 06-07-2024
11,87
4 188 Siem Meijers 06-07-2024
10,54
5 163 Hugo de Haas 06-07-2024
7,08
6 89 Seth Hebly 06-07-2024
6,72
7 81 Stijn Zwaag 06-07-2024
6,38
8 72 Jibbe ter Maat 06-07-2024
NM
9 0 Joris van der Meer 06-07-2024

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1465
1 1465 Thorsten de Wijs 06-07-2024
1213
2 1213 Maas van Leur 06-07-2024
936
3 936 Guus van den Hoed 06-07-2024
918
4 918 Seth Hebly 06-07-2024
820
5 820 Siem Meijers 06-07-2024
802
6 802 Hugo de Haas 06-07-2024
658
7 658 Jibbe ter Maat 06-07-2024
651
8 651 Stijn Zwaag 06-07-2024
0
9 0 Joris van der Meer 06-07-2024

MPC

40 meter

7,51
1 446 Elske Heijerman 06-07-2024
7,53
2 442 Milou Van den Tweel 06-07-2024
7,58
3 433 Jip Bramer 06-07-2024
7,76
4 400 Kris Mans 06-07-2024
8,00
5 358 Neave Kind 06-07-2024
8,02
6 354 Norah Dorst 06-07-2024
8,26
7 315 Zoï van Slooten 06-07-2024
8,36
8 299 Femke van der Goot 06-07-2024
8,56
9 269 Lotta van der Horst 06-07-2024
8,97
10 211 Evi Doornenbal 06-07-2024
8,97
11 211 Bregje van Gorkum 06-07-2024
9,17
12 185 Tess Siezenga 06-07-2024
9,19
13 182 Elinor Akachar 06-07-2024

600 meter

2:36,21
1 215 Jip Bramer 06-07-2024
2:36,82
2 211 Milou Van den Tweel 06-07-2024
2:37,09
3 210 Norah Dorst 06-07-2024
2:38,56
4 200 Kris Mans 06-07-2024
2:45,82
5 156 Neave Kind 06-07-2024
2:48,25
6 142 Zoï van Slooten 06-07-2024
2:52,92
7 116 Lotta van der Horst 06-07-2024
3:05,34
8 54 Elske Heijerman 06-07-2024
3:11,44
9 26 Evi Doornenbal 06-07-2024
3:22,15
10 0 Elinor Akachar 06-07-2024
3:24,04
11 0 Tess Siezenga 06-07-2024
3:30,86
12 0 Femke van der Goot 06-07-2024

4 x 40 meter estafette

29,32
1 447 Altis VU09 Team 1 K. Mans - onbekend - E. Heijerman - N. Muskee 06-07-2024
32,38
2 314 Altis VU09 Team 2 T. Siezenga - Z. Slooten - L. Horst - W. Kraan 06-07-2024
35,77
3 194 Altis VU09 Team 3 F. Goot - E. Doornenbal - B. Gorkum - E. Akachar 06-07-2024

verspringen

2,77
  1 272 Jip Bramer 06-07-2024
2,68
  2 254 Milou Van den Tweel 06-07-2024
2,58
  3 234 Kris Mans 06-07-2024
2,48
  4 214 Zoï van Slooten 06-07-2024
2,47
  5 212 Elske Heijerman 06-07-2024
2,28
  6 174 Norah Dorst 06-07-2024
2,24
  7 166 Neave Kind 06-07-2024
2,24
  8 166 Femke van der Goot 06-07-2024
2,18
  9 154 Lotta van der Horst 06-07-2024
2,06
  10 130 Tess Siezenga 06-07-2024
2,03
  11 124 Evi Doornenbal 06-07-2024
1,87
  12 92 Elinor Akachar 06-07-2024
1,69
  13 56 Bregje van Gorkum 06-07-2024

vortexwerpen

15,62
1 252 Zoï van Slooten 06-07-2024
10,80
2 168 Milou Van den Tweel 06-07-2024
10,56
3 163 Tess Siezenga 06-07-2024
10,48
4 162 Neave Kind 06-07-2024
8,70
5 126 Norah Dorst 06-07-2024
8,66
6 125 Femke van der Goot 06-07-2024
8,38
7 119 Jip Bramer 06-07-2024
8,04
8 111 Kris Mans 06-07-2024
7,30
9 94 Elske Heijerman 06-07-2024
6,80
10 83 Evi Doornenbal 06-07-2024
6,18
11 67 Lotta van der Horst 06-07-2024
5,89
12 60 Elinor Akachar 06-07-2024
5,15
13 40 Bregje van Gorkum 06-07-2024

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1075
1 1075 Milou Van den Tweel 06-07-2024
1039
2 1039 Jip Bramer 06-07-2024
945
3 945 Kris Mans 06-07-2024
923
4 923 Zoï van Slooten 06-07-2024
864
5 864 Norah Dorst 06-07-2024
842
6 842 Neave Kind 06-07-2024
806
7 806 Elske Heijerman 06-07-2024
606
8 606 Lotta van der Horst 06-07-2024
590
9 590 Femke van der Goot 06-07-2024
478
10 478 Tess Siezenga 06-07-2024
444
11 444 Evi Doornenbal 06-07-2024
334
12 334 Elinor Akachar 06-07-2024
307
13 307 Bregje van Gorkum 06-07-2024
0
14 0 Wies Kraan 06-07-2024
0
15 0 Nella Muskee 06-07-2024

JPC

40 meter

7,43
1 462 Sam Schuller 06-07-2024
7,46
2 456 Tom Danes 06-07-2024
7,55
3 438 Sam den Boef 06-07-2024
7,65
4 420 Jayden Bosma 06-07-2024
7,77
5 398 Julan Veenema 06-07-2024
7,86
6 382 Julian Fledderus 06-07-2024
7,86
7 382 Thomas Bast 06-07-2024
8,42
8 290 Kobus Verhage 06-07-2024
8,95
9 214 Benne van Winkelen 06-07-2024

600 meter

2:17,08
1 359 Sam Schuller 06-07-2024
2:25,29
2 293 Julan Veenema 06-07-2024
2:27,22
3 278 Sam den Boef 06-07-2024
2:29,04
4 265 Tom Danes 06-07-2024
2:30,00
5 258 Julian Fledderus 06-07-2024
2:30,51
6 254 Jayden Bosma 06-07-2024
2:48,59
7 140 Kobus Verhage 06-07-2024
2:58,07
8 89 Thomas Bast 06-07-2024
2:58,75
9 86 Benne van Winkelen 06-07-2024

4 x 40 meter estafette

28,54
1 485 Altis MU09 Team 1 S. Boef - J. Veenema - S. Schuller - T. Danes S. Boef - J. Veenema - S. Schuller - T. Danes 06-07-2024
31,28
2 359 Altis MU09 Team 2 B. Winkelen - K. Verhage - J. Fledderus - J. Bosma B. Winkelen - K. Verhage - J. Fledderus - J. Bosma 06-07-2024

verspringen

3,47
  1 412 Sam den Boef 06-07-2024
3,40
  2 398 Tom Danes 06-07-2024
3,14
  3 346 Julan Veenema 06-07-2024
3,14
  4 346 Jayden Bosma 06-07-2024
2,96
  5 310 Julian Fledderus 06-07-2024
2,76
  6 270 Sam Schuller 06-07-2024
2,55
  7 228 Thomas Bast 06-07-2024
2,55
  8 228 Kobus Verhage 06-07-2024
2,44
  9 206 Benne van Winkelen 06-07-2024

vortexwerpen

27,06
1 409 Tom Danes 06-07-2024
22,84
2 356 Julan Veenema 06-07-2024
21,52
3 339 Jayden Bosma 06-07-2024
18,41
4 295 Julian Fledderus 06-07-2024
18,32
5 293 Sam den Boef 06-07-2024
18,15
6 291 Benne van Winkelen 06-07-2024
11,20
7 176 Kobus Verhage 06-07-2024
9,89
8 150 Thomas Bast 06-07-2024
8,86
9 129 Sam Schuller 06-07-2024

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1528
1 1528 Tom Danes 06-07-2024
1421
2 1421 Sam den Boef 06-07-2024
1393
3 1393 Julan Veenema 06-07-2024
1359
4 1359 Jayden Bosma 06-07-2024
1245
5 1245 Julian Fledderus 06-07-2024
1220
6 1220 Sam Schuller 06-07-2024
849
7 849 Thomas Bast 06-07-2024
834
8 834 Kobus Verhage 06-07-2024
797
9 797 Benne van Winkelen 06-07-2024

MPB

40 meter

7,39
1 470 Noor Hoogervorst 06-07-2024
7,42
2 464 Isolde de Wijs 06-07-2024
7,45
3 458 Isa van den Heuvel 06-07-2024
7,64
4 422 Aileen Smink 06-07-2024
7,65
5 420 Marthe van Opstal 06-07-2024
7,74
6 403 Daphne Ponstein 06-07-2024
7,79
7 394 Maud van Barneveld 06-07-2024
7,82
8 389 Loïs Dijkman 06-07-2024
8,14
9 334 Daniëlle Wybenga 06-07-2024
8,24
10 318 Feya ter Maat 06-07-2024
8,41
11 292 Evi de Kreij 06-07-2024
8,95
12 214 Eline Westerveld 06-07-2024
8,99
13 209 Jenna Akachar 06-07-2024

1000 meter

4:23,16
1 313 Aileen Smink 06-07-2024
4:27,17
2 297 Daphne Ponstein 06-07-2024
4:31,82
3 280 Isa van den Heuvel 06-07-2024
4:35,69
4 265 Maud van Barneveld 06-07-2024
4:42,00
5 243 Isolde de Wijs 06-07-2024
4:43,73
6 237 Feya ter Maat 06-07-2024
4:53,64
7 204 Marthe van Opstal 06-07-2024
4:53,77
8 204 Loïs Dijkman 06-07-2024
5:11,66
9 150 Daniëlle Wybenga 06-07-2024
5:30,61
10 99 Noor Hoogervorst 06-07-2024
5:38,68
11 79 Eline Westerveld 06-07-2024
5:51,78
12 48 Jenna Akachar 06-07-2024
6:14,26
13 1 Evi de Kreij 06-07-2024

4 x 40 meter estafette

28,44
1 490 Altis VU10 Team 1 I. Heuvel - L. Dijkman - Meerdere lopers - N. Hoogervorst 06-07-2024
28,55
2 484 Altis VU10 Team 2 F. Maat - D. Wybenga - J. Akachar - E. Westerveld 06-07-2024

hoogspringen

1,05
1 379 Isolde de Wijs 06-07-2024
1,00
2 342 Isa van den Heuvel 06-07-2024
1,00
3 342 Evi de Kreij 06-07-2024
0,95
4 306 Aileen Smink 06-07-2024
0,95
5 306 Daphne Ponstein 06-07-2024
0,95
6 306 Loïs Dijkman 06-07-2024
0,95
7 306 Noor Hoogervorst 06-07-2024
0,90
8 269 Marthe van Opstal 06-07-2024
0,90
9 269 Feya ter Maat 06-07-2024
0,90
10 269 Maud van Barneveld 06-07-2024
0,90
11 269 Daniëlle Wybenga 06-07-2024
0,85
12 232 Eline Westerveld 06-07-2024

vortexwerpen

18,99
1 303 Isolde de Wijs 06-07-2024
13,09
2 210 Aileen Smink 06-07-2024
12,93
3 207 Daphne Ponstein 06-07-2024
12,84
4 205 Loïs Dijkman 06-07-2024
12,58
5 201 Eline Westerveld 06-07-2024
12,18
6 194 Isa van den Heuvel 06-07-2024
11,87
7 188 Noor Hoogervorst 06-07-2024
11,24
8 176 Feya ter Maat 06-07-2024
9,29
9 138 Marthe van Opstal 06-07-2024
9,06
10 133 Evi de Kreij 06-07-2024
7,96
11 109 Daniëlle Wybenga 06-07-2024
7,38
12 96 Jenna Akachar 06-07-2024
5,75
13 56 Maud van Barneveld 06-07-2024

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1389
1 1389 Isolde de Wijs 06-07-2024
1274
2 1274 Isa van den Heuvel 06-07-2024
1251
3 1251 Aileen Smink 06-07-2024
1213
4 1213 Daphne Ponstein 06-07-2024
1104
5 1104 Loïs Dijkman 06-07-2024
1063
6 1063 Noor Hoogervorst 06-07-2024
1031
7 1031 Marthe van Opstal 06-07-2024
1000
8 1000 Feya ter Maat 06-07-2024
984
9 984 Maud van Barneveld 06-07-2024
862
10 862 Daniëlle Wybenga 06-07-2024
768
11 768 Evi de Kreij 06-07-2024
726
12 726 Eline Westerveld 06-07-2024
353
13 353 Jenna Akachar 06-07-2024
0
14 0 Lois van Laar 06-07-2024

JPB

40 meter

6,74
1 611 Liam Huisman 06-07-2024
7,05
2 540 Duuk Janssen 06-07-2024
7,19
3 510 Kai Hanegraaf 06-07-2024
7,35
4 478 Casper van Son 06-07-2024
7,40
5 468 Johan de Haas 06-07-2024
7,56
6 437 Douwe Michel 06-07-2024
7,75
7 401 Duuk van Geest 06-07-2024
7,75
8 401 Mohammed Diallo 06-07-2024
7,91
9 373 Jasper Trimp 06-07-2024
8,98
10 210 Marijn Kerkhof 06-07-2024

1000 meter

3:54,51
1 442 Johan de Haas 06-07-2024
4:10,18
2 368 Kai Hanegraaf 06-07-2024
4:10,23
3 368 Duuk Janssen 06-07-2024
4:32,53
4 277 Duuk van Geest 06-07-2024
4:33,74
5 273 Douwe Michel 06-07-2024
4:34,20
6 271 Liam Huisman 06-07-2024
4:47,11
7 225 Mohammed Diallo 06-07-2024
4:53,47
8 205 Casper van Son 06-07-2024
5:12,79
9 146 Marijn Kerkhof 06-07-2024
5:14,57
10 141 Jasper Trimp 06-07-2024

4 x 40 meter estafette

27,29
1 551 Altis MU10 Team 1 F. Remmelts - K. Hanegraaf - D. Janssen - L. Huisman 06-07-2024
30,84
2 378 Altis MU10 Team 2 M. Kerkhof - J. Trimp - M. Diallo - D. Michel 06-07-2024

hoogspringen

1,05
1 379 Liam Huisman 06-07-2024
1,00
2 342 Duuk Janssen 06-07-2024
0,90
3 269 Kai Hanegraaf 06-07-2024
0,90
4 269 Duuk van Geest 06-07-2024
0,90
5 269 Casper van Son 06-07-2024
0,90
6 269 Mohammed Diallo 06-07-2024
0,90
7 269 Jasper Trimp 06-07-2024
0,85
8 232 Johan de Haas 06-07-2024
0,85
9 232 Douwe Michel 06-07-2024
0,85
10 232 Marijn Kerkhof 06-07-2024

vortexwerpen

31,07
1 456 Liam Huisman 06-07-2024
22,54
2 352 Kai Hanegraaf 06-07-2024
19,63
3 312 Duuk van Geest 06-07-2024
19,04
4 304 Duuk Janssen 06-07-2024
19,04
5 304 Johan de Haas 06-07-2024
18,40
6 294 Douwe Michel 06-07-2024
17,87
7 287 Casper van Son 06-07-2024
13,84
8 223 Jasper Trimp 06-07-2024
13,01
9 208 Mohammed Diallo 06-07-2024
9,77
10 148 Marijn Kerkhof 06-07-2024

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1717
1 1717 Liam Huisman 06-07-2024
1554
2 1554 Duuk Janssen 06-07-2024
1499
3 1499 Kai Hanegraaf 06-07-2024
1446
4 1446 Johan de Haas 06-07-2024
1259
5 1259 Duuk van Geest 06-07-2024
1239
6 1239 Casper van Son 06-07-2024
1236
7 1236 Douwe Michel 06-07-2024
1103
8 1103 Mohammed Diallo 06-07-2024
1006
9 1006 Jasper Trimp 06-07-2024
736
10 736 Marijn Kerkhof 06-07-2024
0
11 0 Felix Remmelts 06-07-2024

MPA

60 meter

8,90
+3.1 m/s 1 668 Elise van Soelen 06-07-2024
9,07
+3.1 m/s 2 636 Divine Okolo 06-07-2024
9,58
+2.6 m/s 3 545 Malou Plat 06-07-2024
9,61
+3.1 m/s 4 540 Lorin Rüzgar 06-07-2024
10,19
+3.0 m/s 5 449 Saar Epema 06-07-2024
10,40
  6 419 Rinske Brattinga 06-07-2024
10,55
+5.0 m/s 7 398 Niene Faber 06-07-2024
10,63
+5.0 m/s 8 387 Floor Visscher 06-07-2024
10,76
  9 369 Esmee Smit 06-07-2024
10,92
+2.9 m/s 10 349 Fleur Goedhart 06-07-2024
11,14
+1.7 m/s 11 321 Darya Baghban 06-07-2024
11,15
+1.7 m/s 12 320 Jinte Veenema 06-07-2024
11,20
+1.7 m/s 13 313 Merle van Veen 06-07-2024
11,27
+1.7 m/s 14 305 Fiene Van den Tweel 06-07-2024
11,36
+4.5 m/s 15 294 Evi van Barneveld 06-07-2024
12,31
+2.9 m/s 16 190 Saar te Ronde 06-07-2024
12,50
+2.9 m/s 17 171 Evi Hazewinkel 06-07-2024

1000 meter

3:55,02
1 439 Elise van Soelen 06-07-2024
4:02,97
2 401 Divine Okolo 06-07-2024
4:10,42
3 367 Lorin Rüzgar 06-07-2024
4:10,68
4 366 Malou Plat 06-07-2024
4:15,36
5 345 Niene Faber 06-07-2024
4:21,08
6 322 Merle van Veen 06-07-2024
4:22,78
7 315 Darya Baghban 06-07-2024
4:40,86
8 247 Rinske Brattinga 06-07-2024
4:48,51
9 221 Fiene Van den Tweel 06-07-2024
4:50,94
10 213 Saar te Ronde 06-07-2024
4:50,97
11 213 Fleur Goedhart 06-07-2024
4:54,86
12 200 Floor Visscher 06-07-2024
5:01,81
13 179 Jinte Veenema 06-07-2024
5:05,63
14 167 Esmee Smit 06-07-2024
5:11,06
15 151 Evi Hazewinkel 06-07-2024

4 x 60 meter estafette

37,27
1 559 Altis VU12 Team 1 S. Epema - L. Rüzgar - M. Plat - E. Soelen 06-07-2024
42,35
2 368 Altis VU11 Team 1 E. Smit - F. Visscher - N. Faber - M. Veen 06-07-2024
45,20
3 280 Altis VU11 Team 2 S. Ronde - E. Hazewinkel - F. Tweel - F. Goedhart 06-07-2024

verspringen

3,82
  1 482 Elise van Soelen 06-07-2024
3,71
  2 460 Divine Okolo 06-07-2024
3,62
  3 442 Malou Plat 06-07-2024
3,52
  4 422 Niene Faber 06-07-2024
3,34
  5 386 Lorin Rüzgar 06-07-2024
3,20
  6 358 Rinske Brattinga 06-07-2024
3,15
  7 348 Floor Visscher 06-07-2024
3,10
  8 338 Jinte Veenema 06-07-2024
3,09
  9 336 Saar Epema 06-07-2024
2,98
  10 314 Saar te Ronde 06-07-2024
2,87
  11 292 Merle van Veen 06-07-2024
2,82
  12 282 Darya Baghban 06-07-2024
2,82
  13 282 Fleur Goedhart 06-07-2024
2,77
  14 272 Evi van Barneveld 06-07-2024
2,60
  15 238 Evi Hazewinkel 06-07-2024
2,59
  16 236 Esmee Smit 06-07-2024
2,58
  17 234 Fiene Van den Tweel 06-07-2024

kogelstoten - 2 kg

7,08
1 470 Divine Okolo 06-07-2024
7,02
2 467 Elise van Soelen 06-07-2024
6,86
3 458 Saar Epema 06-07-2024
5,96
4 403 Malou Plat 06-07-2024
5,36
5 365 Evi van Barneveld 06-07-2024
5,06
6 345 Rinske Brattinga 06-07-2024
4,61
7 314 Lorin Rüzgar 06-07-2024

vortexwerpen

24,95
1 383 Jinte Veenema 06-07-2024
23,93
2 370 Niene Faber 06-07-2024
18,06
3 289 Saar te Ronde 06-07-2024
14,86
4 240 Esmee Smit 06-07-2024
14,07
5 227 Merle van Veen 06-07-2024
13,01
6 208 Evi Hazewinkel 06-07-2024
13,00
7 208 Fiene Van den Tweel 06-07-2024
12,78
8 204 Floor Visscher 06-07-2024
12,48
9 199 Darya Baghban 06-07-2024
10,83
10 169 Fleur Goedhart 06-07-2024

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2056
1 2056 Elise van Soelen 06-07-2024
1967
2 1967 Divine Okolo 06-07-2024
1756
3 1756 Malou Plat 06-07-2024
1607
4 1607 Lorin Rüzgar 06-07-2024
1369
5 1369 Rinske Brattinga 06-07-2024
1243
6 1243 Saar Epema 06-07-2024
931
7 931 Evi van Barneveld 06-07-2024
0
8 0 Yfke Meerveld 06-07-2024

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1535
1 1535 Niene Faber 06-07-2024
1220
2 1220 Jinte Veenema 06-07-2024
1154
3 1154 Merle van Veen 06-07-2024
1139
4 1139 Floor Visscher 06-07-2024
1117
5 1117 Darya Baghban 06-07-2024
1013
6 1013 Fleur Goedhart 06-07-2024
1012
7 1012 Esmee Smit 06-07-2024
1006
8 1006 Saar te Ronde 06-07-2024
968
9 968 Fiene Van den Tweel 06-07-2024
768
10 768 Evi Hazewinkel 06-07-2024

JPA

60 meter

9,05
+5.6 m/s 1 639 Jip van Leur 06-07-2024
9,16
+2.0 m/s 2 619 Ilya Maltusov 06-07-2024
9,21
+5.6 m/s 3 610 Lucas Boonman 06-07-2024
9,47
+5.6 m/s 4 564 Ilja Woelders 06-07-2024
9,56
  5 549 Harmen Muller 06-07-2024
9,65
+3.5 m/s 6 534 Pepijn van Heiningen 06-07-2024
9,80
+2.4 m/s 7 509 Luuk Mulder 06-07-2024
9,84
+1.7 m/s 8 503 Koenraad Scholtz 06-07-2024
9,93
  9 489 Teun Hofman 06-07-2024
9,95
+3.2 m/s 10 486 Max Kraan 06-07-2024
9,97
+2.4 m/s 11 483 Joris Sybesma 06-07-2024
10,01
  12 476 Tom Siemerink 06-07-2024
10,06
+1.7 m/s 13 469 Pim Gadellaa 06-07-2024
10,13
  14 458 Lars Meijer 06-07-2024
10,34
+3.2 m/s 15 427 Axel Woelders 06-07-2024
10,35
+3.1 m/s 16 426 Youri Siezenga 06-07-2024
10,48
+1.1 m/s 17 408 Casper van Teeffelen 06-07-2024
10,55
+3.2 m/s 18 398 Sylvester Kooij 06-07-2024
10,60
+1.1 m/s 19 391 Pepijn van der Meer 06-07-2024
10,64
+2.4 m/s 20 386 Lucas Titalepta 06-07-2024
10,69
+1.1 m/s 21 379 Vince Beurskens 06-07-2024
11,08
+1.1 m/s 22 328 Julian Pasop 06-07-2024
11,48
+1.6 m/s 23 280 Maurits Riesenkamp 06-07-2024
11,70
+1.5 m/s 24 255 Remi Hutter 06-07-2024
12,14
+1.6 m/s 25 207 Fabian Ten Feld 06-07-2024

1000 meter

3:33,11
1 560 Harmen Muller 06-07-2024
3:41,17
2 513 Lucas Boonman 06-07-2024
3:41,28
3 512 Jip van Leur 06-07-2024
3:43,11
4 502 Axel Woelders 06-07-2024
3:48,46
5 473 Lucas Titalepta 06-07-2024
3:51,23
6 459 Joris Sybesma 06-07-2024
3:54,43
7 442 Pepijn van Heiningen 06-07-2024
3:59,59
8 417 Lars Meijer 06-07-2024
4:04,28
9 395 Casper van Teeffelen 06-07-2024
4:07,17
10 381 Luuk Mulder 06-07-2024
4:09,99
11 369 Koenraad Scholtz 06-07-2024
4:12,67
12 357 Tom Siemerink 06-07-2024
4:14,32
13 350 Ilya Maltusov 06-07-2024
4:14,50
14 349 Pepijn van der Meer 06-07-2024
4:17,79
15 335 Julian Pasop 06-07-2024
4:25,22
16 305 Youri Siezenga 06-07-2024
4:25,46
17 304 Remi Hutter 06-07-2024
4:25,86
18 303 Pim Gadellaa 06-07-2024
4:27,63
19 296 Vince Beurskens 06-07-2024
4:27,69
20 295 Maurits Riesenkamp 06-07-2024
4:28,79
21 291 Teun Hofman 06-07-2024
4:40,72
22 247 Sylvester Kooij 06-07-2024
5:39,66
23 76 Fabian Ten Feld 06-07-2024

4 x 60 meter estafette

36,51
1 592 Altis MU12 Team 1 I. Woelders - L. Boonman - H. Muller - J. Leur 06-07-2024
38,72
2 499 Altis MU11 Team 1 I. Maltusov - J. Sybesma - L. Mulder - L. Titalepta 06-07-2024
39,64
3 464 Altis MU11 Team 2 P. Meer - P. Gadellaa - L. Meijer - V. Beurskens 06-07-2024
39,96
4 452 Altis MU12 Team 2 T. Hofman - A. Woelders - Y. Siezenga - P. Heiningen 06-07-2024
40,41
5 435 Altis MU12 Team 3 R. Hutter - T. Siemerink - M. Kraan - S. Kooij 06-07-2024
44,39
6 304 Altis MU11 Team 3 F. Feld - C. Teeffelen - M. Riesenkamp - J. Pasop 06-07-2024

verspringen

4,19
  1 556 Ilya Maltusov 06-07-2024
4,02
  2 522 Ilja Woelders 06-07-2024
3,90
  3 498 Lucas Boonman 06-07-2024
3,89
  4 496 Jip van Leur 06-07-2024
3,75
  5 468 Pim Gadellaa 06-07-2024
3,67
  6 452 Luuk Mulder 06-07-2024
3,60
  7 438 Harmen Muller 06-07-2024
3,60
  8 438 Teun Hofman 06-07-2024
3,56
  9 430 Youri Siezenga 06-07-2024
3,56
  10 430 Koenraad Scholtz 06-07-2024
3,51
  11 420 Max Kraan 06-07-2024
3,47
  12 412 Pepijn van Heiningen 06-07-2024
3,40
  13 398 Tom Siemerink 06-07-2024
3,40
  14 398 Joris Sybesma 06-07-2024
3,36
  15 390 Vince Beurskens 06-07-2024
3,33
  16 384 Axel Woelders 06-07-2024
3,33
  17 384 Lars Meijer 06-07-2024
3,30
  18 378 Sylvester Kooij 06-07-2024
3,28
  19 374 Pepijn van der Meer 06-07-2024
3,26
  20 370 Casper van Teeffelen 06-07-2024
3,25
  21 368 Lucas Titalepta 06-07-2024
3,15
  22 348 Julian Pasop 06-07-2024
2,95
  23 308 Maurits Riesenkamp 06-07-2024
2,75
  24 268 Remi Hutter 06-07-2024
2,60
  25 238 Fabian Ten Feld 06-07-2024

kogelstoten - 2 kg

7,60
1 499 Sylvester Kooij 06-07-2024
7,14
2 474 Jip van Leur 06-07-2024
6,88
3 459 Lucas Boonman 06-07-2024
6,11
4 413 Pepijn van Heiningen 06-07-2024
6,02
5 407 Harmen Muller 06-07-2024
5,89
6 399 Teun Hofman 06-07-2024
5,83
7 395 Max Kraan 06-07-2024
5,11
8 349 Youri Siezenga 06-07-2024
4,94
9 337 Axel Woelders 06-07-2024
4,82
10 329 Tom Siemerink 06-07-2024
4,03
11 272 Remi Hutter 06-07-2024

vortexwerpen

27,59
1 416 Vince Beurskens 06-07-2024
26,15
2 398 Lars Meijer 06-07-2024
25,81
3 394 Maurits Riesenkamp 06-07-2024
24,19
4 374 Ilya Maltusov 06-07-2024
24,18
5 374 Koenraad Scholtz 06-07-2024
21,68
6 341 Lucas Titalepta 06-07-2024
21,67
7 341 Casper van Teeffelen 06-07-2024
21,08
8 333 Luuk Mulder 06-07-2024
20,54
9 325 Joris Sybesma 06-07-2024
18,04
10 289 Fabian Ten Feld 06-07-2024
17,95
11 288 Julian Pasop 06-07-2024
17,31
12 278 Pim Gadellaa 06-07-2024
16,85
13 271 Pepijn van der Meer 06-07-2024

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1899
1 1899 Ilya Maltusov 06-07-2024
1676
2 1676 Koenraad Scholtz 06-07-2024
1675
3 1675 Luuk Mulder 06-07-2024
1665
4 1665 Joris Sybesma 06-07-2024
1657
5 1657 Lars Meijer 06-07-2024
1568
6 1568 Lucas Titalepta 06-07-2024
1518
7 1518 Pim Gadellaa 06-07-2024
1514
8 1514 Casper van Teeffelen 06-07-2024
1481
9 1481 Vince Beurskens 06-07-2024
1385
10 1385 Pepijn van der Meer 06-07-2024
1299
11 1299 Julian Pasop 06-07-2024
1277
12 1277 Maurits Riesenkamp 06-07-2024
810
13 810 Fabian Ten Feld 06-07-2024

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2121
1 2121 Jip van Leur 06-07-2024
2080
2 2080 Lucas Boonman 06-07-2024
1954
3 1954 Harmen Muller 06-07-2024
1801
4 1801 Pepijn van Heiningen 06-07-2024
1650
5 1650 Axel Woelders 06-07-2024
1617
6 1617 Teun Hofman 06-07-2024
1560
7 1560 Tom Siemerink 06-07-2024
1522
8 1522 Sylvester Kooij 06-07-2024
1510
9 1510 Youri Siezenga 06-07-2024
1301
10 1301 Max Kraan 06-07-2024
1099
11 1099 Remi Hutter 06-07-2024
1086
12 1086 Ilja Woelders 06-07-2024