Avondwedstrijd Altis - Amersfoort
Ingeschreven atleten van Altis ( 131 )
Ahmet TurkSenioren Mannen19:00 60m | 19:30 100mchronolooguitslagen
Akram PinardU16 Mannen19:00 Ver | 19:30 100mchronolooguitslagen
Alain TournéU18 Mannen19:30 100m | 19:45 Discus | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Alana DijkmanU16 Vrouwenchronolooguitslagen
Alexandra DorstU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Verchronolooguitslagen
Alisa DonU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Ver | 20:45 400m | 20:15 Kogelchronolooguitslagen
Annemarie BolMasters Vrouwen 60+19:00 60m | 19:00 Speer | 19:30 100mchronolooguitslagen
Ans van MaanenMasters Vrouwen 75+19:00 60m | 19:45 Discus | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Arno van VughtMasters Mannen 55+18:30 Discus | 19:30 100mchronolooguitslagen
Arvin BronderU18 Mannen19:00 60m | 19:30 100mchronolooguitslagen
Asanay MalikU18 Vrouwen20:45 400mchronolooguitslagen
Auke NutmaMasters Mannen 40+19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Aurélie ten FeldU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Speer | 20:15 Kogelchronolooguitslagen
Bart HogendoornMasters Mannen 55+19:45 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Bart van BarneveldMasters Mannen 40+20:45 400m | 20:15 Speerchronolooguitslagen
Benjamin PostU20 Mannen20:15 1000mchronolooguitslagen
Bente RuttenU18 Vrouwen19:00 Kogel | 20:15 Speerchronolooguitslagen
Bernd de BruijnMasters Mannen 50+20:45 400mchronolooguitslagen
Bjorn GrootSenioren Mannen19:00 Kogelchronolooguitslagen
Bo TaverneU14 Vrouwen19:00 Speer | 20:15 Kogelchronolooguitslagen
Bodine RozaU16 Vrouwen20:45 400mchronolooguitslagen
Carel van der WerfMasters Mannen 60+18:30 Discuschronolooguitslagen
Casper HolterhuesU16 Mannen19:00 Ver | 20:15 1000mchronolooguitslagen
Cees StolwijkMasters Mannen 70+21:45 1 EMchronolooguitslagen
Daan BeeksU16 Mannen21:15 800mchronolooguitslagen
Daniël van der MeerU14 Mannen19:00 Speerchronolooguitslagen
Danne MossinkU18 Vrouwen20:45 400m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Dim PetrusmaU18 Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Doutze GielbertU14 Vrouwen20:15 1000mchronolooguitslagen
Dylano van den BrinkU14 Mannen19:00 60m | 20:15 Speer | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Edwin SchimmelMasters Mannen 55+21:30 Speerchronolooguitslagen
Eefke Vroemen-Schneiders V45 - AltisMasters Vrouwen 45+20:45 400mchronolooguitslagen
Ella CoolsU16 Vrouwen20:15 1000mchronolooguitslagen
Ellemijn VisscherU14 Vrouwen19:00 Speer | 20:15 Verchronolooguitslagen
Elske DunninkU16 Vrouwen19:00 Speer | 20:45 400mchronolooguitslagen
Emily BronderU16 Vrouwen19:15 80m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Emily RemmeltsU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Speer | 20:15 Verchronolooguitslagen
Esther Cools-van Ginkel V45 - AltisMasters Vrouwen 45+19:30 100mchronolooguitslagen
Eva BoonstraSenioren Vrouwen18:30 Discus | 20:15 Kogel | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Eva BuitenkampU16 Vrouwen19:15 80m | 19:00 Kogel | 20:15 Speerchronolooguitslagen
Evert BoschlooMasters Mannen 55+20:15 1000m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Fedde Van der MeerU14 Mannen19:15 80m | 20:15 Verchronolooguitslagen
Finn SpeckmannU16 Mannen21:15 800mchronolooguitslagen
Floor van GeestU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Verchronolooguitslagen
Floris van der VijghU20 Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Frank MaasdijkMasters Mannen 60+18:30 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Gerard de GraafMasters Mannen 35+20:15 1000mchronolooguitslagen
Giann van de MastU18 Mannen19:00 60m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Hanne van der MeerU16 Vrouwen19:15 80m | 19:00 Verchronolooguitslagen
Henry NicolaasU16 Mannen19:30 100m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Hielke van GelderU16 Mannen19:30 100m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Imke van der SpoelU18 Vrouwen19:00 Verchronolooguitslagen
Irene RiesenkampU14 Vrouwen19:00 Ver | 20:15 1000mchronolooguitslagen
Ivo van der HarstSenioren Mannen19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Jackie VissersU18 Vrouwen19:00 60m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Jarik van de MastSenioren Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Jayda RichardsU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Speer | 20:15 Kogelchronolooguitslagen
Jerita Gunnink-Battjes V35 - AltisMasters Vrouwen 35+21:15 800mchronolooguitslagen
Jeroen BolSenioren Mannen19:45 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Jip de GreefSenioren Mannen19:00 Kogel | 20:45 400mchronolooguitslagen
Joep HofmanU14 Mannen19:00 Speer | 20:15 Verchronolooguitslagen
June BesuyenU18 Vrouwen20:15 1000mchronolooguitslagen
Karlijn MossinkU18 Vrouwen20:45 400m | 20:15 Verchronolooguitslagen
Kayelan De JongU20 Mannen19:00 60m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Kingston SchuldU18 Mannenchronolooguitslagen
Lars van VughtSenioren Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Lina de BakkerU16 Vrouwen19:15 80mchronolooguitslagen
Lois RijndersU18 Vrouwen19:45 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Lotte ToonstraU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Speerchronolooguitslagen
Lotte WinterU16 Vrouwen19:15 80m | 19:00 Speer | 20:15 Verchronolooguitslagen
Lucas WesterveldU14 Mannen20:15 Speer | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Luuk PeetersSenioren Mannen18:30 Discus | 20:15 Kogel | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Luuk van MeerveldU16 Mannen19:00 Speer | 20:15 Verchronolooguitslagen
Maarten LommenMasters Mannen 50+19:45 Discuschronolooguitslagen
Madelon KampSenioren Vrouwen19:30 100m | 20:15 Verchronolooguitslagen
Marcel ScholtenMasters Mannen 65+20:15 1000mchronolooguitslagen
Marcel SchöttlerSenioren Mannen21:45 1 EMchronolooguitslagen
Margriet HilhorstSenioren Vrouwen18:30 Discus | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Marinka SchuurmanSenioren Vrouwen20:45 400mchronolooguitslagen
Marja Schuurman - van der Harst V50 - AltisMasters Vrouwen 50+20:15 Speer | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Marlot GroenewegSenioren Vrouwen21:15 800mchronolooguitslagen
Marten PrinceSenioren Mannen18:30 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Martien van den Akker M75 - AltisMasters Mannen 75+20:45 400m | 21:45 1 EMchronolooguitslagen
Martijn VisscherMasters Mannen 45+19:00 Kogel | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Matthijs HofmanMasters Mannen 40+20:15 Speer | 21:30 Verchronolooguitslagen
Meike RodenhuisU14 Vrouwen19:00 60m | 19:00 Ver | 20:15 1000mchronolooguitslagen
Meike TanU20 Vrouwen19:00 60m | 19:30 100m | 20:15 Speerchronolooguitslagen
Menno TolenU18 Mannen18:30 Discus | 20:15 Speer | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Mike MiddelkoopU18 Mannen20:45 400m | 20:15 Speer | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Milana OortjesU18 Vrouwen20:45 400mchronolooguitslagen
Mirencio DeelU16 Mannen19:00 Kogel | 20:15 Speer | 21:30 Verchronolooguitslagen
Naomi HolterhuesU14 Vrouwen21:15 800mchronolooguitslagen
Nicoline van VughtSenioren Vrouwen19:30 100mchronolooguitslagen
Niels KarelU18 Mannen19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Nikita NijhuisSenioren Vrouwen19:00 Verchronolooguitslagen
Nikita VissersU20 Vrouwen19:00 Kogel | 20:15 Verchronolooguitslagen
Nikki VroemenU18 Vrouwen19:30 100m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Noawende KokU20 Vrouwen19:30 100m | 20:15 Speerchronolooguitslagen
Nout KroezeU16 Mannen19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Nune Olde DubbelinkU16 Vrouwen19:00 Speer | 20:45 400m | 20:15 Verchronolooguitslagen
Odette Mallegrom-Antonia V40 - AltisMasters Vrouwen 40+19:30 100mchronolooguitslagen
Olaf MaldaU18 Mannen21:30 Speerchronolooguitslagen
Patricia Schimmel-Kaspers V50 - AltisMasters Vrouwen 50+19:45 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Patrick MeskesSenioren Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Pelle de RaadU16 Mannen19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Quan KeijsersSenioren Mannen19:00 60m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Remy VinkU20 Mannen21:30 Verchronolooguitslagen
Rien DorstMasters Mannen 40+19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Rob KraakSenioren Mannen18:30 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Robin van de MastMasters Mannen 50+21:15 800mchronolooguitslagen
Romy BendanonU18 Vrouwen20:15 Speerchronolooguitslagen
Samuel PostU16 Mannen20:15 1000mchronolooguitslagen
Sarah HoogewoudU14 Vrouwen19:15 80m | 19:00 Ver | 20:15 Kogelchronolooguitslagen
Sebastian RedelU16 Mannen19:00 Kogel | 19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Sef RozaU14 Mannen20:15 1000mchronolooguitslagen
Semi Adem SayginSenioren Mannen19:00 60m | 19:30 100mchronolooguitslagen
Sijmen van der HarstU18 Mannen19:45 Discus | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Sophia WilliamsU20 Vrouwen19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Stijn KroezeU18 Mannen18:30 Discus | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Stijn van EssenSenioren Mannen19:30 100m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Sven KarelU20 Mannenchronolooguitslagen
Teun HeijermanU18 Mannen19:45 Discus | 21:30 Speerchronolooguitslagen
Thierry BeltSenioren Mannen19:00 60m | 19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Thijs KempeU18 Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Thomas ReijndersMasters Mannen 40+19:30 100m | 19:45 Discus | 21:30 Kogelchronolooguitslagen
Tijn Van de GrijpU18 Mannen20:45 400mchronolooguitslagen
Tim IJsseldijkSenioren Mannen21:15 800mchronolooguitslagen
Ton van MamerenSenioren Mannen19:30 100m | 20:45 400mchronolooguitslagen
Tristan KroonU16 Mannen19:30 100m | 21:30 Verchronolooguitslagen
Wim VonkSenioren Mannen19:00 Kogelchronolooguitslagen
Zoey FonkenU16 Vrouwen20:45 400mchronolooguitslagen